REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Publiczna dyskusja o architekturze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 maj 2015 10:17
fot. Fotolia

Pracownię BudCud zaproszono do wygłoszenia wykładu w ramach cyklu "Montagsreihe - Neubauten" na Wydziale Architektury Politechniki Monachijskiej. Cykl prezentuje dziesięć młodych, progresywnych praktyk architektonicznych z całej Europy. BudCud jest jedynym reprezentantem Polski.

REKLAMA

Seria wykładów na monachijskiej Wydziale Architektury ma przyczynić się do publicznej dyskusji o architekturze między ekspertami, studentami a osobami, dla których jest ona ważna.

Politechnika zaprosiła dziesięć pracowni z całej Europy do przedstawienia swoich projektów. Wśród nich jest pracownia BudCud z Krakowa - jedyny reprezentant Polski.

Co wyróżnia te pracownie architektoniczne? Świeże, radykalne, optymistyczne i dowcipne podejście do architektury. Dotyczy ono zarówno projektów zrealizowanych, jak i tych które trafiły "do szuflady". Wspomniane pracownie zwracają uwagę na każdy szczegół w swoich projektach, niezależnie czy projektują nowoczesny budynek, rewitalizują historyczny obiekt czy zajmują się architekturą krajobrazu.

Wykład BudCud w Monachium odbędzie się 1 czerwca br. o godz. 19.00.

BudCud to biuro tworzące projekty w dziedzinie architektury i urbanistyki. Proces projektowy wewnątrz biura oparty jest o ciągły proces (ewolucje) bazowego modelu określonego przez to co zastane (kontekst), ale i przez to co ulotne (marzenie). Opracowania będące rezultatem takiego procesu wykraczają poza utarte ramy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY