REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Puro Hotel Gdańsk w nowej odsłonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 mar 2016 09:53
Puro Hotel Gdańsk w nowej odsłonie
Puro Hotel Gdańsk

Pierwsza lifestylowa sieć hotelowa na polskim rynku rozpoczyna rozbudowę hotelu Puro zlokalizowanego w samym sercu gdańskiej Wyspy Spichrzów.

REKLAMA

Puro Hotel Gdańsk został otwarty dokładnie rok temu i zapisał się w historii wyspy jako pierwsza komercyjna inwestycja w jej północnej części.

Realizacja drugiej części projektu właśnie się rozpoczyna, a jej zakończenie ma nastąpić jeszcze w 2017 roku. Po rozbudowie obiektu do dyspozycji gości zostanie oddanych łącznie 211 pokoi, fitness oraz SPA stworzone według innowacyjnego konceptu Puro. Hotel w nowej odsłonie zyska także część konferencyjną składającą się z sześciu sal o łącznej powierzchni wynoszącej około 400 mkw. oraz parking podziemny.

Cały obiekt zostanie utrzymany w stylistyce istniejącego gdańskiego Puro, zarówno pod względem architektonicznym, jak i wystroju wnętrz. 

Projekt architektoniczny powierzono pracowni KD Kozikowski Design odpowiedzialnej za pierwszy etap inwestycji. Aranżacją przestrzeni hotelowych zajmie się londyńskie studio DeSallesFlint.

Hotele Puro projektowane są z poszanowaniem historii i tradycji, wtapiając się w tkankę przestrzeni miejskiej. Nie tylko fasada, ale także wnętrza są zakorzenione lokalnie i nawiązują do otoczenia.  

Zgodnie z zamysłem twórców konceptu hotelowego Puro wszystkie obiekty sieci wyróżniają się przyjazną technologią, dobrym designem i nieformalną atmosferą. Przestronne, gustowne lobby pełni rolę "hotelowego living roomu". Jednym z założeń sieci jest wspieranie polskiego środowiska artystycznego. Puro Hotels promuje nowych, obiecujących, jak również uznanych już artystów i projektantów.

Więcej o inwestycji na Propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY