REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Quick Park Mysłowice projektu Vide Studio z wykonawcą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 sty 2016 10:44
Quick Park Mysłowice projektu Vide Studio z wykonawcą
Quick Park Mysłowice

Firma BudRem z Ostrowa Wielkopolskiego została generalnym wykonawcą centrum handlowego Quick Park w Mysłowicach. Inwestorem i deweloperem obiektu jest Real2B. Za koncepcję architektoniczną odpowiada Vide Studio z Krakowa.

REKLAMA

Zgodnie z umową firma BudRem wykona całość prac budowlanych łącznie z budową zewnętrznego i wewnętrznego układu drogowego. Plac budowy zostanie przekazany generalnemu wykonawcy 14-tego stycznia br.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace budowlane mają zakończyć się w IV kwartale 2016 r. Otwarcie Quick Park w Mysłowicach planowane jest w ostatnim kwartale bieżącego roku.                  

Budowa Quick Parku o powierzchni całkowitej blisko 16 tys. metrów kwadratowych, potrwa około 10 miesięcy. Na jego powierzchni przewidziane jest około 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Centrum zaoferuje również parking na 400 samochodów. Centrum handlowe zapewni kompleksową ofertę handlowo-usługową poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, kina oraz jedynej w mieście restauracji McDonald’s i stacji benzynowej.

Quick Park Mysłowice to inwestycja o wartości 100 mln złotych. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska, a za koncepcję architektoniczną Vide Studio z Krakowa.

Developerem obiektu jest spółka Real2B, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund  FIZAN oraz Retail Development Management, realizuje w sumie sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY