REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Quick Park projektu Vide Studio otworzą za rok

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 mar 2015 11:24
Quick Park projektu Vide Studio otworzą za rok
Quick Park Mysłowice

Pierwsze centrum handlowe w Mysłowicach zostanie otwarte już w przyszłym roku. Flagowy projekt sieci Quick Park zlokalizowany zostanie przy głównym skrzyżowaniu arterii komunikacyjnych miasta: ulicy Katowickiej ulicy Obrzeżnej Północnej.

REKLAMA

W sąsiedztwie obiektu znajdują się największe dzielnice: Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk - zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Mysłowice to jedno z ostatnich tak licznie zamieszkałych miast Polski, w których nie ma jeszcze nowoczesnego centrum handlowego.

Centrum handlowe Quick Park Mysłowice zapewni kompleksową ofertę poprzez galerię handlową, park handlowy, restaurację typu „drive-thru” oraz stację benzynową. Na powierzchni prawie 16 tys. mkw. znajdzie się mi.in. supermarket spożywczy, znane polskie i zagraniczne marki z branży odzieżowej i obuwniczej, drogeria, sklep z branży rtv- agd oraz punkty gastronomiczne i usługowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 300 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Z a koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Park Mysłowice odpowiada firma Mallson Polska, a projekt architektoniczny został przygotowany przez Vide Studio.

Inwestorem obiektu jest spółka REAL2B Sp. z o.o. oraz fundusz Retail Parks Fund realizujące sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Quick Park Mysłowice:

- GBA: 16 tys. mkw.
- GLA: 13 tys. mkw.
- 60 sklepów najlepszych marek
- 300 miejsc parkingowych
- restauracja drive-thru
- stacja benzynowa
- otwarcie IV kw 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY