REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rafał Mazurczak na EEC: Sam budynek to za mało. Dziś tworzymy miejsca

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2017 13:10
Rafał Mazurczak na EEC: Sam budynek to za mało. Dziś tworzymy miejsca
Rafał Mazurczak, członek zarządu, dyrektor działu biur, Echo Investment fot. PTWP

Coraz więcej deweloperów zwraca uwagę na to, że dziś tworzy się miejsca, a nie tylko buduje kolejny biurowiec. - Minęły czasy, kiedy budowało się szybko i z myślą o tym, aby zmieściło się w nim jak najwięcej powierzchni biurowej do wynajęcia - mówił Rafał Mazurczak, członek zarządu, dyrektor działu biur, Echo Investment podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

REKLAMA

- Projektując budynek biurowy nie myśli się dziś tylko o samym budynku, ale też o częściach wspólnych, które chcemy udostępniać nie tylko dla pracowników biur, ale też dla mieszkańców – mówił Rafał Mazurczak podczas sesji "Biurowce w Polsce", w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2017.

Dziś inwestorzy skupiają się nie tylko na dobrej aranżacji budynków, ale coraz więcej uwagi poświęcają temu, jak w atrakcyjny sposób zespolić je z przestrzenią miejską. Zdaniem Mazurczaka, ważne jest, aby w budowanie przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców, włączyło się również miasto i aktywnie wspierało dewelopera, szczególnie tam, gdzie inwestor wchodzi już w zastałą tkankę miejską.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY