REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rewitalizacja kamienicy przy ul. Mokotowskiej 33

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 lip 2014 15:08
Rewitalizacja kamienicy przy ul. Mokotowskiej 33
Kamienica przy ul. Mokotowskiej 33, Amhola
Rewitalizacja kamienicy przy ul. Mokotowskiej 33
Rewitalizacja kamienicy przy ul. Mokotowskiej 33

Trwa rewitalizacja kamienicy Mokotowska 33. To nowy projekt biurowy w centrum Warszawy zlokalizowanej na rogu ulicy Mokotowskiej i Koszykowej. Prace zakończą się jeszcze w 2014 r.

REKLAMA

Inwestor, firma Amhola, od końca ubiegłego roku jest nowym właścicielem nieruchomości przy ul. Mokotowskiej 33 w Warszawie. Obecnie przeprowadza prace budowlano-remontowe obejmujące część handlową i biurową budynku.

Zaplanowane prace zakładają także nadbudowę kamienicy o jedną (piątą) kondygnację wraz z reprezentacyjnym tarasem. Jak zapewnia inwestor, prace są przeprowadzane zgodnie z projektem pozostającym w pełnym poszanowaniu dla historycznego charakteru budynku i okolicy.

Budynek oferuje 900 mkw. powierzchni handlowej oraz 3100 mkw. powierzchni biurowej.

- Jest nam niezmiernie miło reprezentować i doradzać właścicielowi w procesie komercjalizacji Mokotowskiej 33/35. Na obecnym etapie ustaleń możemy zapewnić, że specyfikacja techniczna budynku odpowiadać będzie potrzebom wymagających najemców poszukujących komfortowego biura w kameralnym budynku – mówi Mikołaj Sznajder, Associate Director w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na koniec 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY