REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rozbudowa Carrefour w Białej Podlaskiej - architekci już są, czas na wykonawcę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 lip 2017 13:07
Rozbudowa Carrefour w Białej Podlaskiej - architekci już są, czas na wykonawcę
fot. mat. prasowe

Już wkrótce Carrefour Biała Podlaska poddany zostanie rozbudowie oraz remodelingowi. W wyniku zaplanowanych prac obiekt handlowy zyska ponad 2 tysiące mkw. dodatkowej przestrzeni handlowej. Trwa już procedura wyboru generalnego wykonawcy inwestycji. Za projekt rozbudowy odpowiada firma Tremend.

REKLAMA

Wiele zmian czeka w tym roku centrum handlowe w Białej Podlaskiej. Obiekt, którego zarządcą i właścicielem jest Carrefour Polska, przejdzie bowiem rozbudowę oraz modernizację.

W wyniku zaplanowanych prac pasaż handlowy zyska 1430 mkw. dodatkowej powierzchni. O kolejne 670 mkw. zwiększy się natomiast powierzchnia hipermarketu Carrefour. W ramach inwestycji przeprowadzony zostanie również remodeling obiektu. Odnowione zostaną pasaż handlowy, toalety oraz pokój rodzica z dzieckiem. Pracom towarzyszyć będzie proces rekomercjalizacji, w wyniku którego centrum zyska nowe, ciekawe marki.

Obecnie trwa przetarg, w wyniku którego pod koniec 3. kwartału wyłoniony zostanie generalny wykonawca inwestycji. Za projekt rozbudowy odpowiada firma Tremend, wybrana przez Carrefour Polska w marcu br. Rozpoczęcie prac planowane jest na przełomie września i października, zaś ich zakończenie na początek 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY