REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rozbudowana Galeria Sudecka pojektu Archilog już otwarta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 kwi 2015 11:35
Rozbudowana Galeria Sudecka pojektu Archilog już otwarta

29 kwietnia rozpoczęła działalność Galeria Sudecka Jeleniej Górze, zrealizowana przez spółkę Echo Investment i zaprojektowana przez krakowską pracownię Archilog.

REKLAMA

Galeria Sudecka wpisuje się w panujący trend na rynku powierzchni handlowych polegający na rewitalizacji i rozbudowie istniejących centrów handlowych. Centrum Handlowe Echo powstało w 2000 roku jako pierwszy i przez lata największy obiekt tego typu w Jeleniej Górze. Po rozbudowie Galeria Sudecka oferuje dostęp do najszerszej w regionie oferty handlowej i rozrywkowej: hipermarket Real, wielosalowe kino Helios, największy w mieście fitness Fabryka Formy i blisko 100 innych sklepów i punktów usługowych.

- W następnym etapie, w 2016 r., planujemy otwarcie marketu DIY Leroy Merlin. Posiadamy już pozwolenie na budowę, prace ruszą w drugiej połowie roku. Kolejny krok to realizacja retail parku oferującego produkty wyposażenia domu. Naszym celem jest zrealizowanie obiektu, który będzie w pełni realizował potrzeby mieszkańców całego regionu - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Sudecka zlokalizowana jest w dzielnicy Zabobrze. W ofercie znajduje się 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Helios. Proces komercjalizacji Galerii Sudeckiej został zakończony. Projektem architektonicznym galerii zajmowała się pracownia Archilog Filipa Daszkiewicza z Krakowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY