REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rozpoczęła się budowa Dekady Malbork

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 sie 2014 16:41
Rozpoczęła się budowa Dekady Malbork
fot. Wizualizacja Dekada Malbork

Dekada Malbork będzie dwupoziomową, śródmiejską galerią handlową. Obiekt jest już dziesiątą inwestycją spółki Dekada Realty.

REKLAMA

Na powierzchni 5400 mkw. nowego obiektu znajdzie swoje miejsce 20 lokali handlowych. Dla wygody klientów przygotowany zostanie także podziemny parking na 100 miejsc.

– Malbork jest ciekawą i intratną lokalizacją dla nowoczesnego handlu. To miasto nie tylko
z ogromnym potencjałem zakupowym, ale i niezwykle popularne wśród turystów, zarówno z Polski, jak i zza granicy. Szczególnie chętnie odwiedzane jest przez Niemców i Rosjan – mówi Aleksander Walczak, prezes spółki Dekada Realty. Mamy nadzieję, że lokalizacja Dekady w odległości zaledwie kilku minut spacerem od Zamku Krzyżackiego  spowoduje, że stanie się ona popularną destynacją zakupową zarówno wśród mieszkańców miasta oraz regionu, jak i odwiedzających je gości – dodaje.

Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu, który osiągnął już ponad 70 procent. Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka BOIG Property Consulting. Obecnie powierzchnia handlowa Dekady Malbork jest wynajęta w ponad 70 proc., a umowy podpisały już takie marki jak sieć odzieżowa H&M, dystrybutor obuwia CCC, sieciowy elektromarket RTV Euro AGD czy supermarket drogeryjny Rossmann.

– Projekt od samego początku cieszy się dużą popularnością wśród sieci handlowych. Obecnie prowadzimy negocjacje i rozmowy dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali – komentuje Radosław Gadomski, Commercial Director BOIG Property Consulting.

Dekada Malbork zostanie zlokalizowana pomiędzy główną arterią komunikacyjną – Aleją Rodła oraz popularnym, śródmiejskim deptakiem – ul. Kościuszki. Galeria położona będzie w sąsiedztwie dworców PKP i PKS, pobliskich osiedli mieszkaniowych oraz zabytkowej malborskiej starówki, a swoim zasięgiem obejmie 96 tys. mieszkańców miasta i regionu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY