REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Poleczki Business Park

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 gru 2014 10:03
Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Poleczki Business Park
fot. Poleczki Business Park
Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Poleczki Business Park
Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Poleczki Business Park

Trwa budowa trzeciej fazy kompleksu biurowego Poleczki Business Park w Warszawie. Inwestycja ma stać się alternatywą dla zatłoczonych kompleksów biurowych, takich jak Służewiec. Za projekt architektoniczny Poleczki BP odpowiedzialna jest pracownia RKW Polska.

REKLAMA

W ramach kolejnego etapu powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni 17 tys. mkw (8,5 tys. mkw każdy). Oddanie pierwszego z nich planowane jest na IV kw. 2015.

Trzecia faza to kontynuacja wcześniejszych założeń parku biznesu. – Zależy nam na stworzeniu przestrzeni jak najbardziej przyjaznej najemcom, dlatego oprócz nowych budynków, będziemy stawiać jeszcze większy nacisk na zaaranżowanie części wspólnych obiektu oraz zielonych terenów rekreacyjnych, a także pełen zakres usług – mówi Jarosław Prawicki, Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w UBM Polska. Oprócz wysokiej jakości przestrzeni biurowej będziemy nadal oferować usługi na wysokim poziomie po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy głęboko przekonani, że jakość w połączeniu z dogodnym dojazdem samochodem i komunikacją publiczną sprawią, że Poleczki Business Park będzie interesującą alternatywą dla zatłoczonych kompleksów biurowych, takich jak Służewiec. – podsumowuje.

Poleczki Business Park to jeden z największych parków biznesowych realizowanych w Europie Środkowej. Na działce o powierzchni 14 ha powstanie docelowo piętnaście budynków, o powierzchni najmu ok. 210 tys. mkw. Kompleks położony jest w dzielnicy Ursynów, przy zmodernizowanej ul.Poleczki, w pobliżu południowej obwodnicy Warszawy i niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Poleczki Business Park zapewnia swoim najemcom szereg udogodnień, takich jak restauracje, kawiarnia, bank, urząd pocztowy, sklep spożywczy, piekarnia, bankomat oraz dwie dedykowane linie autobusowe (shuttle bus) dowożące łączące kompleks ze stacją metra Imielin oraz Lotniskiem Chopina. Za projekt architektoniczny Poleczki BP odpowiedzialna jest pracownia RKW Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY