REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rusza budowa Hanza Tower

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 kwi 2017 12:42
Rusza budowa Hanza Tower
fot. mat. prasowe
Rusza budowa Hanza Tower

Realizacja inwestycji staje się faktem. Hanza Tower - jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem - zlokalizowany w centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia 50 zaczyna piąć się w górę.

REKLAMA

Wieżowiec, w którym znajdzie się prawie 500 luksusowych apartamentów, biura i lokale usługowe, a także szereg udogodnień dla mieszkańców, zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Hanza Tower stanowić będzie kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych, komercyjnych, a także garażowych rozmieszczonych na 30 kondygnacjach. Mieszkańcy znajdą tu szereg udogodnień, takich jak – basen, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, a także pralnię samoobsługową i recepcję. Ponadto do ich dyspozycji dostępna będzie strefa usługowo-handlowa, w skład której wejdą restauracje, kawiarnie, liczne sklepy i butiki  –  komentuje Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Jest to dla nas ważna i prestiżowa inwestycja, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany z dbałością o najmniejsze detale. Mamy nadzieję, że Hanza Tower stanie się nowym symbolem Szczecina i tym samym wpisze się w topografię miasta jako wyjątkowy obiekt stwarzający doskonałe warunki do życia i biznesu.

Apartamenty i penthouse’y o powierzchni już od 28 mkw. do 220 mkw. zlokalizowane będą w górnej części wieżowca. Panoramiczne przeszklenia zapewnią niesamowite widoki na Szczecin.

W obiekcie dostępne będą powierzchnie stwarzające warunki do rozwoju biznesu. Nowoczesne zaprojektowane powierzchnie, otwarte przestrzenie, okazałe przeszklenia i doskonała lokalizacja w samym sercu miasta to propozycja dla wszystkich, którym zależy na kreatywnych warunkach do pracy i rozwoju przedsiębiorczości.

W Hanzie Tower powstanie także Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. W wielofunkcyjnych salach dostępne będzie pełne zaplecze multimedialne i techniczne. Dodatkowo będzie można skorzystać z restauracji, usług hotelowych oraz spa z dostępem do sauny suchej i parowej, sali fitness, a także klubu JW w czterogwiazdkowym Hotelu Dana.

Koncepcję architektoniczną obiektu opracowała pracownia Urbicon, jego generalnym wykonawcą jest J.W. Construction. Za doprowadzenie inwestycji do stanu surowego odpowiada Eiffage Polska Budownictwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY