REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo

×

Szukaj w serwisie

Rusza budowa Hanza Tower

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 kwi 2017 12:42
Rusza budowa Hanza Tower
fot. mat. prasowe
Rusza budowa Hanza Tower

Realizacja inwestycji staje się faktem. Hanza Tower - jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem - zlokalizowany w centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia 50 zaczyna piąć się w górę.

REKLAMA

Wieżowiec, w którym znajdzie się prawie 500 luksusowych apartamentów, biura i lokale usługowe, a także szereg udogodnień dla mieszkańców, zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Hanza Tower stanowić będzie kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych, komercyjnych, a także garażowych rozmieszczonych na 30 kondygnacjach. Mieszkańcy znajdą tu szereg udogodnień, takich jak – basen, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, a także pralnię samoobsługową i recepcję. Ponadto do ich dyspozycji dostępna będzie strefa usługowo-handlowa, w skład której wejdą restauracje, kawiarnie, liczne sklepy i butiki  –  komentuje Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Jest to dla nas ważna i prestiżowa inwestycja, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany z dbałością o najmniejsze detale. Mamy nadzieję, że Hanza Tower stanie się nowym symbolem Szczecina i tym samym wpisze się w topografię miasta jako wyjątkowy obiekt stwarzający doskonałe warunki do życia i biznesu.

Apartamenty i penthouse’y o powierzchni już od 28 mkw. do 220 mkw. zlokalizowane będą w górnej części wieżowca. Panoramiczne przeszklenia zapewnią niesamowite widoki na Szczecin.

W obiekcie dostępne będą powierzchnie stwarzające warunki do rozwoju biznesu. Nowoczesne zaprojektowane powierzchnie, otwarte przestrzenie, okazałe przeszklenia i doskonała lokalizacja w samym sercu miasta to propozycja dla wszystkich, którym zależy na kreatywnych warunkach do pracy i rozwoju przedsiębiorczości.

W Hanzie Tower powstanie także Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. W wielofunkcyjnych salach dostępne będzie pełne zaplecze multimedialne i techniczne. Dodatkowo będzie można skorzystać z restauracji, usług hotelowych oraz spa z dostępem do sauny suchej i parowej, sali fitness, a także klubu JW w czterogwiazdkowym Hotelu Dana.

Koncepcję architektoniczną obiektu opracowała pracownia Urbicon, jego generalnym wykonawcą jest J.W. Construction. Za doprowadzenie inwestycji do stanu surowego odpowiada Eiffage Polska Budownictwo.

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY