REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ruszamy z wysyłką newslettera Propertydesign.pl

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lip 2016 10:58

Poszukujesz aktualnych informacji związanych z polską architekturą i designem? Chcesz zobaczyć najnowsze projekty obiektów komercyjnych i publicznych oraz najciekawsze realizacje wnętrz sklepów, biur, restauracji czy hoteli? Zależy Ci na poznaniu opinii najsławniejszych architektów i projektantów? To wszystko znajdziesz w codziennym newsletterze Propertydesign.pl.

REKLAMA

Newsletter Propertydesign.pl to codzienna dawka informacji ze świata polskiej architektury i designu. Nowe projekty, wydarzenia w najważniejszych polskich pracowniach, wywiady i opinie.

Zapraszamy do zapisywania się na newsletter.

Chcesz znaleźć się w newsletterze?

Stworzyłeś projekt, którym chcesz się pochwalić? Masz ciekawe informacje związane z polskim rynkiem architektonicznym? Organizujesz imprezę związaną z branżą? Zapraszamy do kontaktu z redakcją za pomocą adresu mailowego (redaktor naczelna: malgorzata.burzec@propertydesign.pl) lub telefonicznego: +48 (22) 550 69 18.

Jak zapisać się na newsletter Propertydesign.pl?

Wystarczy wejść na stronę główną Propertydesign.pl i dodać swój adres do bazy.

Masz już konto w systemie PTWP?

Jeśli posiadasz już konto w systemie PTWP i otrzymujesz newsletter Propertynews.pl lub wnp.pl, droga do otrzymania mailingu Propertydesign.pl jest o wiele krótsza. Wystarczy wejść w link: https://konto.ptwp.pl/newsletter/propertydesign-edycja.html i zaznaczyć subskrypcję w pierwszym możliwym oknie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY