REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ruszyła rekrutacja na warsztaty Mood for wood

  • Autor: SARP
  • 10 kwi 2015 09:57
Ruszyła rekrutacja na warsztaty Mood for wood
projekt plakatu: ZUPAGRAFIKA

Dzisiaj ruszyła rekrutacja na warsztaty Mood for wood. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego studenci z Polski, Czech, Węgier i Słowacji będą tworzyć meble publiczne dla poznańskich ogrodów społecznych.

REKLAMA

Pod czujnym okiem tutorów powstaną nie tylko projekty, ale także gotowe produkty. Dla wielu młodych projektantów jest to pierwsza taka okazja na realizację swojej wizji!

Rejestrować się na warsztaty można do 23 kwietnia poprzez formularz na stronie moodforwood.com. Organizatorem jest SARP Poznań.

Mood for Wood to międzynarodowe warsztaty dla studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. W warsztatach weźmie udział 40 studentów, którzy pod okiem młodych architektów i projektantów w 4 grupach zaprojektują i wykonają meble/przestrzenie do wypoczynku dla ogrodów społecznych zarządzanych przez Fundację Malta oraz Kolektyw Kąpielisko.

Studenci pod okiem architektów i projektantów pracować będą nad projektem mebli/przestrzeni do relaksu dla poznańskich ogrodów społecznych. Wybrane do projektu ogrody są zarządzane przez lokalne wspólnoty, Fundację Malta oraz Kolektyw Kąpielisko, które aktywnie animują je przez cały rok. Każdy z ogrodów jest inny, każdy ma inne uwarunkowania przestrzenne, każdy ma innych odbiorców. Studenci spotkają się z użytkownikami ogrodów, którzy będą mieli aktywny wpływ na kształt projektów (partycypacja), powstaną po wysłuchaniu ich potrzeb i marzeń co do tej przestrzeni publicznej.

Więcej informacji na stronie warsztatów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY