REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ruszyły prace nad kosmicznym designem Cinema3D

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lis 2015 15:04
Ruszyły prace nad kosmicznym designem Cinema3D
fot. Cinema3D

Na terenie budowy Galerii Glogovia w Głogowie trwają pierwsze prace w kinie Cinema3D. Nowy multipleks zaprosi widzów na pierwszy seans wiosną 2016 r.

REKLAMA

Kino Cinema3D rozpoczyna pierwsze prace w Galerii Glogovia, w której realizuje nowoczesny multipleks kinowy. Obecnie wykonywana jest akustyka sal kinowych. Wielosalowe kino w Głogowie, będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie. Spółka planuje wyposażyć kino w najwyższej jakości dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne.

- Przejęliśmy lokal i rozpoczęliśmy pierwsze prace związane z instalacją wentylacji i klimatyzacji oraz montażem akustyki w salach kinowych - mówi Grzegorz Kołcz. - pełnomocnik spółki Cinema3D. - następnym etapem, będą prace wykończeniowe w części „foyer” oraz w pomieszczeniach biurowych. - dodaje.

Oprócz zaawansowanych rozwiązań kinotechnicznych, Cinema3D zaproponuje widzom zupełnie niezwykły design kina. Myślą przewodnią i główną inspiracją w projekcie multipleksu w Głogowie jest kosmos i wielowymiarowość – czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki. W 5-cio salowym kinie, widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu, m.in. sufit imitujący niebo nocą oraz podłogę rozświetloną diodami LED.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY