REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rzeszów będzie miał pierwszego Ibisa

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 wrz 2016 08:00
Rzeszów będzie miał pierwszego Ibisa

W samym centrum Rzeszowa powstanie pierwszy hotel pod marką Ibis. Uruchomienie nowego obiektu zaplanowano na początek 2019 roku.

REKLAMA

Orbis zawarł umowę franczyzy na hotel ibis w Rzeszowie. Inwestor i właściciel – spółka 360 Circus Polska sp. z o.o. Nieruchomości sp. k. wybuduje nowoczesny hotel w centrum miasta przy ulicy Podpromie, w pobliżu Rynku, deptaka, Zamku Lubomirskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego „PODPROMIE”. Do hotelu będzie wygodny dojazd z dworca kolejowego i autobusowego.

Otwarcie hotelu zaplanowano na pierwszy kwartał 2019 roku.

ibis Rzeszów będzie oferował 105 pokoi, nowoczesne sale dostosowane do organizowania spotkań, konferencji, szkoleń oraz pokazów, wyposażone w systemy audio, video i łącza internetowe. Strefa restauracji i bufetu oraz lobby-bar będą doskonałym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych i spotkań biznesowych. Parking podziemny pomieści 92 samochody. Hotel zostanie włączony do sieci hoteli Orbis i znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy AccorHotels.

- Nowa inwestycja hotelowa pod znaną i cenioną marką, jaką jest ibis, pozwoli nam na dalszy rozwój oraz wzmocni pozycję firmy na rynku. Naszą ambicją jest stworzenie hotelu, który zapewni gościom wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny, liczymy na profesjonalne wsparcie Grupy Orbis i AccorHotels. – powiedział Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel sp. z o.o., która będzie zarządzać hotelem ibis.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY