REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Salon 50 style w Galerii Rondo Center

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 gru 2014 15:03
Salon 50 style w Galerii Rondo Center
Salon 50 style w Rondo Center w Gorlicach

2014 rok był rokiem przełomowym dla sieci 50 style – multibrandowych sklepów odzieżowo-obuwniczych, których właścicielem jest krakowska Grupa MIG. Rebranding, pozyskanie nowego ambasadora marki, ekspansja na terenie polski – to tylko część dokonań na koncie marki.

REKLAMA

W 2014 roku sieć odświeżyła logotyp i wygląd sklepów – autorem koncepcji wizualnej i hasła przewodniego 50 style jest niemiecka firma Schwitzke & Partner GmbH i Schwitzke Górski Sp z o.o. 

Czas podsumowań zbiegł się z otwarciem 71. salonu 50 style w Gorlicach w Galerii Rondo Center. 50 style jest jednym z największych sklepów na terenie Galerii – zajmując powierzchnię niemal 300 mkw. To sklep otwarty na zasadach franczyzy. MIG z powodzeniem realizuje strategię współpracy z polskimi franczyzobiorcami, pozyskując z roku na rok nowych partnerów, zainteresowanych otwarciami 50 style.

Oferta franczyzowa MIG obejmuje m.in. pełny depozyt towarowy, korzystną prowizję od uzyskanego obrotu, możliwość korzystania z doświadczenia i siły najlepszych światowych marek, wsparcie marketingowe.

- To, co przyciąga Klientów do sklepów 50 style w dużej mierze związane jest z atrakcyjną ofertą topowych marek – mówi Joanna Zając-Cekiera, PR Manager Grupy MIG. – 50 style to duże sklepy z odzieżą, obuwiem i akcesoriami uznanych marek: Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Lotto, Feewear. Polacy lubią mieć wybór i chętnie robią zakupy w rodzinnym gronie – taką możliwość daje im nasza sieć. - Duża powierzchnia sklepów, dobrze zaaranżowana pod kątem visual merchandisingu, świetna obsługa, możliwość zakupów online w sklepie 50 style.pl – to nasze wizytówki - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY