REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Showroom w warszawskim Irydionie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 mar 2014 15:37
Showroom w warszawskim Irydionie
Showroom w warszawskim biurowcu Irydion, fot. JLL
Showroom w warszawskim Irydionie
Showroom w warszawskim Irydionie

W budynku Irydion, zlokalizowanym na warszawskim Żoliborzu, otwarto tzw. showroom, czyli zaaranżowaną przykładową powierzchnię biurową. Na ponad 1000 mkw. stworzono gotową umeblowaną przestrzeń typu open space.

REKLAMA

- Biuro pokazowe, w pełni wykończone w wysokim standardzie zastosowanym w budynku, zostało stworzone w odpowiedzi na potrzeby firm poszukujących nowoczesnych powierzchni pod swoją siedzibę. Odwiedza nas wielu potencjalnych najemców, którym przestrzeń pokazowa daje możliwość przyjrzenia się, jak w rzeczywistości będzie wyglądało ich biuro i jakie opcje aranżacji mają do wyboru - mówi Karolina Adamiak, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Irydion zakończył również proces zmiany identyfikacji wizualnej – powstało nowe logo oraz strona internetowa obiektu (www.irydion.com.pl). Właściciel planuje także odświeżenie recepcji głównej budynku jesienią 2014 roku.

Irydion położony jest na warszawskim Żoliborzu – w rozwijającej się lokalizacji biurowej, stanowiącej ciekawą alternatywę szczególnie dla firm cieniących sobie bliskość Centrum, dobrą komunikację i dostęp do terenów zielonych. Znajduje się pierwszej linii zabudowy, u zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego.

Irydion oferuje łącznie ok. 9200 mkw. powierzchni najmu, na 5 kondygnacjach naziemnych. Obecnie w budynku dostępne jest około 2000 mkw. powierzchni biurowej, którą można elastycznie dzielić na mniejsze moduły od 200 do 1000 mkw. na jednym piętrze. Dodatkowym atutem projektu jest budynkowy współczynnik powierzchni wspólnych wynoszący 0 proc. 

Właścicielem obiektu jest Aviva Investors Central European Property Fund. Wyłącznym agentem ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku Irydion jest międzynarodowa firma doradcza JLL. Meble do części pokazowej udostępniły firmy Mikomax i Aquina.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY