REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Skyliner, czyli jakość, efektywność i...

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lip 2016 21:43
Skyliner, czyli jakość, efektywność i...
fot. Skyliner, APA

- Podobnie jak przy naszych poprzednich projektach, cechą wyróżniającą Skyliner będzie jego wysoka jakość - zapewnia w rozmowie z Propertydesign.pl partner zarządzający w Grupie Karimpol, Harald Jeschek.

REKLAMA

Jak zapewnia Jeschek, wysoka jakość projektu będzie się ona przejawiała w wielu aspektach. - Zaczynając od standardu budownictwa, doborze materiałów wykończeniowych, funkcjonalności w planowaniu przestrzeni, efektywności pod względem zastosowanych rozwiązań, na wydajności kończąc. Korzyścią dla najemców będzie możliwość efektywnego zaaranżowania przestrzeni, oszczędności w eksploatacji związane z zastosowaniem ekonomicznych rozwiązań oraz design budynku, dzięki któremu będzie on pełnił bardzo reprezentacyjną funkcję - komentuje Jeschek.

- Kolejną zaletą jest lokalizacja. Rondo Daszyńskiego nabiera coraz większego znaczenia i w ciągu kilku lat stanie się częścią centrum biznesowego miasta. Skyliner jest położony bezpośrednio przy stacji II linii metra, przystankach 5 linii tramwajowych i 7 linii autobusowych. Recepcję biurowca od wejścia do stacji metra będzie dzielić zaledwie 7 metrów - dodaje.

- Dodatkowo, na wysokości 165 metrów nad ziemią znajdzie się Skybar z widokiem na panoramę miasta, do którego będzie się można dostać dedykowaną windą. To będzie wyjątkowe miejsce o powierzchni 798 mkw., które będzie wyróżniało Skylinera od innych budynków w Warszawie. Dwupoziomowa przestrzeń daje nam różnorodne możliwości jej urządzenia, jak np. restauracja i bar, miejsce do organizacji eventów czy reprezentacyjna przestrzeń, która będzie służyła naszym najemcom - zapewnia.

Projekt inwestycji przygotowuje pracownia APA Wojciechowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY