REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Śląsk, którego nie było

  • Autor: propertydesign.pl
  • 05 sty 2016 12:44
Śląsk, którego nie było
4 Design Days odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

„Śląsk, którego nie było” - to panel dyskusyjny i wystawa, które zostaną zorganizowane w ramach wydarzenia 4 Design Days, zaplanowanego w dniach 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

REKLAMA

„Śląsk, którego nie było” to projekt „Dziennika Zachodniego” opowiadający nieznaną historię śląskiej architektury przez pryzmat niezrealizowanych projektów z różnych epok dziejów regionu.

W trakcie 4 Design Days sesję dyskusyjną pod takim hasłem poprowadzi Marcin Zasada, dziennikarz DZ, pomysłodawca i autor „Śląska, którego nie było”.

Gościem sesji będzie dr Ryszard Nakonieczny, naukowiec z wydziału architektury Politechniki Śląskiej, badacz śląskiej architektury.

W program sesji przewidziano: przedstawienie idei „Śląska, którego nie było”, zarys wielkich przemian w regionie mających odbicie w architekturze, projekcję slajdów - 30-40 najciekawszych wizualizacji projektów architektonicznych z różnych miast Górnego Śląska, które nie zostały zrealizowane oraz dyskusję z publicznością, czyli pytania słuchaczy, wnioski, refleksje na temat jakości architektury projektowanej w PRL.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY