REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Spektakularne zmiany w łódzkiej Manufakturze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 cze 2016 15:57
Spektakularne zmiany w łódzkiej Manufakturze
fot. materiały prasowe

Rozpoczęła się przebudowa budynku elektrowni na rynku łódzkiej Manufaktury. Spektakularne zmiany zajdą nie tylko w środku, ale i na zewnątrz. Pojawi się kawiarnia, restauracja i klub - wszystko w industrialnym stylu.

REKLAMA

Na budynku elektrowni pojawiły się rusztowania. Ekipa remontowa, oczywiście pod ścisłym nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, wymieni dotychczasowe luksfery na ramy okienne z szybami. Zabieg ten sprawi, że goście lokali rozrywkowych w budynku elektrowni będą mogli rozkoszować się widokiem rynku Manufaktury niemal o każdej porze. To dlatego, że miejsca, które powstaną w budynku, będą funkcjonować w przeróżnych godzinach. Od rana będzie można wypić kawę i skorzystać z oferty Cafe Manu, do której będzie wchodzić się głównym wejściem, po schodach, od strony rynku. Nad kawiarnią od godziny 17 w tygodniu będzie działać piano bar, z którego będzie rozpościerał się widok na popołudniową Manufakturę. Do piano baru będzie prowadziła elegancka, szklana winda.

Do budynku będzie można również wejść od strony wschodniej – tamtędy do środka dostaną się goście restauracji oraz klubu, który będzie działał w piątki i soboty. Wtedy też piano bar zamieniać się będzie w elegancki VIP room dla gości klubu. Restauracja, jak zapewniają pomysłodawcy, będzie serwować znane i lubiane dania, ale w zupełnie nowych odsłonach.

Wszystkie cztery miejsca należą do tego samego inwestora, co sprawia, że całość będzie spójna i utrzymana w podobnym charakterze. W wystroju wnętrz królować będzie styl industrialny połączony z nowoczesnością, ale z poszanowaniem tradycji i historii miejsca. Otwarcie kompleksu rozrywkowego w budynku elektrowni zaplanowano na połowę września.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY