REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Spotkanie dla architektów o tajnikach biznesowej perswazji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 paź 2015 09:38
Spotkanie dla architektów o tajnikach biznesowej perswazji
fot. Jacek Rozenek

Druga edycja spotkań Perspektywa powraca w nowej formule. Spotkania odbędą się wieczorami, a architekci i projektanci poznają tajniki biznesowej perswazji i nowoczesnego zarządzania.

REKLAMA

To będzie druga edycja wyjątkowych spotkań dla architektów i designerów z całej Polski. Gościem specjalnym Perspektywy, ponownie zostanie Jacek Rozenek. Coach i trener biznesu na co dzień współpracuje z szefami i menedżerami największych korporacji w kraju. Architektom i projektantom opowie o tym, jak skutecznie sprzedawać swoje pomysły oraz przekonywać do nich współpracowników. Poruszy też takie kwestie, jak motywowanie zespołu, zarządzanie pracownią oraz budowanie relacji z klientami.

- Wspólnie odkryjemy, jak umiejętnie przekonywać i sprawiać, by inni chcieli efektywnie współpracować. Dla architekta oraz każdego, kto w pracy operuje wartością intelektualną, to istotna umiejętność – mówi Jacek Rozenek, coach i trener biznesu. – Umożliwia dobre i zrozumiałe komunikowanie się z klientami, a także wykorzystanie pełnego potencjału pracowników.

Cykl zmienia formę i spotkania odbędą się wieczorami. Organizatorzy zwracają uwagę, że takie rozwiązanie da uczestnikom większy komfort i umożliwi w pełni aktywne uczestniczenie w spotkaniach.

- Perspektywa się zmienia. Dzięki temu naszym gościom łatwiej będzie brać udział w wieczorach, a wspólnie spędzony czas sprawi jeszcze większą przyjemność. Cykl utrzymuje swobodną, niezobowiązującą formę – mówi Magdalena Dymek, manager ds. marketingu w firmie Häfele, pomysłodawcy i organizatora wieczorów Perspektywa. – Wieczory sprzyjają towarzyskim spotkaniom, rozmowom. Łatwiej też o relaks i skupienie, kiedy nie trzeba myśleć o obowiązkach czekających w pozostałej części dnia.

Wieczory odbędą się w siedmiu największych miastach Polski - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie i Trójmieście.

Chęć udziału można zgłaszać drogą mailową lub wypełniając formularz na stronie internetowej spotkań. Rejestracja dotyczy pracowni, biur, architektów oraz projektantów. Zapisu warto dokonać już teraz. O udziale w cyklu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest limitowana. Wstęp wolny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY