REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Spotkanie dla architektów wyposażenia wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 gru 2014 09:38
Spotkanie dla architektów wyposażenia wnętrz

Gliwicki park handlowy Europa Centralna zaprasza architektów wnętrz do udziału w specjalnym lunchu eksperckim.

REKLAMA

O godz. 12:00 w restauracji B-Man, znajdującej się na terenie tego największego parku handlowego na Śląsku, będzie można się spotkać z doradcami z różnorodnych sklepów, aby poznać nie tylko ich ofertę, ale także możliwości współpracy oraz jej potencjał. W programie lunchu eksperckiego zaplanowano spotkania z producentami mebli, także tych realizowanych na wymiar, specjalistami od oświetlenia, czy układania podłóg. – Spotkanie ma być dla naszych gości okazją do nawiązania kontaktów biznesowych w nieco luźniejszej lunchowej atmosferze – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – To także okazja do poznania i wymiany doświadczeń razem ze specjalistami takich marek jak Bel-Pol, studio oświetlenia Almira, czy producentów mebli spod brandu Kalwaria-Dobrodzień. Tym działaniem chcemy nie tylko budować relacje między naszymi najemcami a specjalistami z rynku architektonicznego, ale także pokazać możliwości kooperacji przy projektach tworzonych z myślą o dedykowanych realizacjach tworzonych dla klientów, decydujących się na współpracę z ekspertami.

Także od stycznia w Europie Centralnej ruszą stałe porady architekta, który w weekendy będzie doradzać potrzebującym tego rodzaju wsparcia klientom. Podczas lunchu eksperckiego zaprezentują się m.in. Jula, Jysk, meble Vinotti, AMT Meble, Tescoma, Weltom, Aler Meble oraz Saturn. Zgłoszenia dla architektów zainteresowanych udziałem w lunchu odbywają się do 6 stycznia mailowo pod adresem info@ec-management.pl bądź telefonicznie 031 778 50 10.

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. metrów kwadratowych jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY