REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Stadion Narodowy czeka zimowa metamorfoza

  • Autor: UM Warszawa
  • 08 paź 2014 11:59
Stadion Narodowy nocą, fot. PL.2012+

Już 8 listopada Stadion Narodowy zmieni się w zimowy stadion. Na całej płycie obiektu powstanie lodowe miasteczko, które pokryje aż 5 tys. mkw. lodu.

REKLAMA

Pierwsza edycja Zimowego Narodowego ruszyła w ubiegłym sezonie i okazała się frekwencyjnym sukcesem. W ciągu 47 dni działania stadion odwiedziło ponad 105 tys. gości. – Bardzo cieszę się, że mieszkańcy będą mogli stać się częścią tego spektakularnego projektu – mówił podczas konferencji prasowej dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, Janusz Samel.

Druga edycja projektu organizowana jest z jeszcze większym rozmachem. Na całej płycie Stadionu Narodowego powstanie lodowe miasteczko, które pokryje w sumie 5000 mkw. lodu. Zimowy Narodowy działać będzie, aż przez 100 dni, a jedno lodowisko zostanie zastąpione trzema. Dwa z nich będą połączone lodowa ścieżką. Duże, oddzielne lodowisko będzie areną zmagań łyżwiarskich amatorów, ale również międzynarodowych mistrzów w jeździe na łyżwach. Nowością będzie także górka lodowa, z której będzie mogło skorzystać nawet 700 osób w ciągu godziny, a także dwa międzynarodowe show na lodzie, które odwiedzą stadion.

Na Zimowym Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie. Obok lodowisk powstanie także skatepark, który cieszył się dużym zainteresowanie gości ubiegłorocznej edycji. Nowością jest Ice Bistro z dobrym jedzeniem i strefą chilloutu.

Druga edycja Zimowego Narodowego potrwa do 1 marca. Organizatorami Zimowego Narodowego są PL.2012+, operator Stadionu Narodowego i Testa Communications.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY