REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Startuje budowa Outlet Center Białystok

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 sie 2014 10:27
Startuje budowa Outlet Center Białystok
Outlet Center Białystok

Outlet Center w Białymstoku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych będzie stanowić część największego w mieście parku handlowego. Inwestor nabył już prawo własności terenu, na którym powstanie centrum outletowe. Wybrany już został generalny wykonawca inwestycji - będzie nim warszawska spółka Agmet.

REKLAMA

Inwestorem projektu jest grupa deweloperska ADV Por Property Investment S.A., będąca podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. 

Wybrany generalny wykonawca, firma Agmet Sp. z o.o., kończy dla tego samego inwestora budowę Outlet Center w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej 16. Budowę Outlet Center Białystok rozpocznie dokładnie 23 sierpnia br.

Outlet Center będzie największym obiektem kompleksu parku handlowego, a tym samym jedynym o charakterze outletowym spośród funkcjonujących czy planowanych na terenie parku budynków. Będzie to też jedyne w województwie podlaskim centrum o prawdziwie outletowym charakterze.

Otwarcie Outlet Center planowane jest na wiosnę  2015 roku. Komercjalizacja Outlet Center szybko postępuje, zainteresowanie najmem jest bardzo duże, czego dowodem jest to, iż jeszcze przed rozpoczęciem budowy inwestor wynajął blisko 70 proc. powierzchni, co jak na obecne warunki prowadzenia inwestycji jest olbrzymim sukcesem i świadczy niezbicie o atrakacyjności i trafności wyboru miasta i konkretnego miejsca na mapie Białegostoku. Inwestycja docelowo pomieści blisko 100 sklepów na powierzchni najmu przekraczającej 13 000 m kw. Cały kompleks dla komfortu swoich klientów posiada około 1500 miejsc parkingowych oraz obsługiwany jest przez komunikację miejską.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY