REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Stary biurowiec nie musi być gorszy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lip 2016 16:49
Stary biurowiec nie musi być gorszy
Dom Partii

Funkcjonalny układ, dobrze doświetlone przestrzenie... Stary biurowiec może wyróżnić się na rynku - mówi w rozmowie z Propertydesign.pl o Centrum Bankowo-Finansowym Grzegorz Kołodziejek, prezes właściciela budynku.

REKLAMA

Centrum Bankowo-Finansowe to pierwsza siedziba warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, a wcześniej siedziba Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od lat działa na rynku biurowym.

- Położenie budynku bardzo odpowiada spółkom, które z zasady powinny być łatwo dostępne. Takie firmy szukają lokalizacji w centrum, dobrze skomunikowanej i przyjaznej dla klientów - tłumaczy Kołodziejek.

Jak dodaje, budynek ma swoje zalety w stosunku do nowoczesnych inwestycji. - Budynek posiada cechy bardzo pożądane w wybranych obszarach działalności jak np. czytelny układ funkcjonalny, dobrze doświetlone powierzchnie biurowe, przestronne hole i przestrzenie publiczne, szerokie klatki schodowe, poza oczywistymi wymogami jak windy, parkingi podziemne i część usługową - dodaje.

- Naturalny proces zużycia technicznego nie odebrał jakości rozwiązaniom architektoniczno-przestrzennym, które do dziś pozostają atrakcyjne. Obserwujemy zainteresowanie taką powierzchnią, prowadzimy rozmowy i składamy oferty. Mamy już liczne zapytania na różne przestrzenie, ale w tym momencie nie chcę zdradzać szczegółów - podsumowuje prezes CBF.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY