REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Studio Quadra zmienia Blue City

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 mar 2014 15:29
Studio Quadra zmienia Blue City
Centrum handlowe Blue City w Warszawie

Rozpoczęła się modernizacja strefy gastronomicznej w warszawskim centrum handlowym Blue City, w wyniku której food court zostanie przeniesiony na inny poziom. Projekt zmian opracowało Studio Quadra z Warszawy.

REKLAMA

Zgodnie z planami modernizacji do 16. kwietnia strefa food court zostanie przeniesiona na poziom +2 galerii. Jako ostatnia, na początku maja zmieni lokalizację restauracja McDonald's.

Zmiana lokalizacji strefy gastronomicznej łączy się z powiększeniem jej oferty o nowe kawiarnie i restauracje, jak North Fish, Bon Apetito, Que pasa i Mexican Grill. Z kolei na poziomie 0 pojawi się restauracja Street. Na poziomie 0 i +1 dużą powierzchnię wynajmie marka modowa.

Remonty generalne zaplanowali też najemcy, m.in.: Deichmann, Cubus, T-Mobile, Converse, pralnia chemiczna 5aSec, Mister Mint, Kakadu, Douglas, Benetton i Smyk.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City łączy w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Znajduje się tam ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY