REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Styl od Iana Schragera

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lis 2016 09:32
Styl od Iana Schragera
Sanya Edition

Wizjoner rynku hotelarskiego, Ian Schrager, otworzy swój pierwszy hotel na terenie Chin. Obiekt dołączy do sieci Edition i będzie charakteryzował się spektakularnym mariażem pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

REKLAMA

Hotel powstanie na wyspie Hainan, w pobliżu południowego wybrzeża Chin. Obiekt ma charakteryzować się nowym podejściem do tradycyjnego luksusu. Wyróżnikiem hotelu ma być specjalna oferta rozrywkowa oraz gastronomiczna.

Sieć Edition skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Podstawową ideą, jaka stoi za hotelem, jest podział obiektu na wiele specjalistycznych stref, które mają swój własny charakter. W nowym projekcie ich motywami przewodnimi będzie: woda, rozrywka, sport, dzieci, dorośli, rodzina, jedzenie, życie nocne, zabawa, zmysłowość i relaks.

Jak to wygląda w praktyce? W hotelu znajdziemy zarówno ściankę wspinaczkową, wypożyczalnię desek surfingowych, jak i pokój do gry w Mahjonga. Oprócz tego dla gości zostanie udostępniony 11 sal odnowy biologicznej czy wypożyczalnia niewielkich samochodów turystycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY