REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Subtelna elewacja Galerii Neptun

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 mar 2015 11:30
Subtelna elewacja Galerii Neptun
Inwestor postawił m.in. na płytki klinkierowe firmy Felthouse na styropianie w systemie Weber i Sto oraz na płytę elewacyjną firmy Equiton na ruszcie

Galeria Neptun zlokalizowana jest na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun” w centrum Starogardu Gdańskiego. Projekt elewacji wykonała firma Qubika.

REKLAMA

Elewacja Galerii Neptun posiada subtelne wykończenie. Wyróżnia ją dbałość o detale. Dominującymi materiałami wykończenia są czerwone płytki klinkierowe firmy Felthouse z elementami szarości, grafitowe płyty elewacyjne firmy Equiton, metal oraz szkło. Projektanci zdecydowali się połączyć akcenty architektury industrialnej z nowoczesnymi elementami designu, tworząc spójną, estetyczną całość, utrzymaną w minimalistycznym stylu.

Budynek starogardzkiej galerii będzie miał dwie kondygnacje oraz parking podziemny na ponad 600 miejsc. Znajdzie się w niej ok. 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 25 tys. mkw. powierzchni najmu.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Dekpol. Za projekt odpowiada Qubika Autorska Pracownia Architektury. Otwarcie centrum planowane jest na kwiecień 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY