REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Swarovski w CH Arkadia lepiej widoczny - stawia na grę świateł

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2014 11:35
Swarovski w CH Arkadia lepiej widoczny - stawia na grę świateł
Swarovski w nowym miejscu w CH Arkadia
Swarovski w CH Arkadia lepiej widoczny - stawia na grę świateł
Swarovski w CH Arkadia lepiej widoczny - stawia na grę świateł

Za przeniesienie salonu Swarovskiego i dostosowanie jego aranżacji do projektu odpowiada firma ARS Retail+Shopfitting. Butik został wykonany zgodnie z dotychczasowym konceptem architektonicznym i dekoratorskim marki, Crystal Forest, który opiera się przede wszystkim na grze świateł.

REKLAMA

Od połowy lipca salon z biżuterią marki Swarovski w centrum handlowym Arkadia znajduje się w nowej, bardziej dostępnej i lepiej wyeksponowanej lokalizacji. Nowy butik zajął powierzchnię 38 mkw. Dotychczasowy salon największego na świecie producenta wyrobów ze szlifowanego kryształu działał w Arkadii od końca 2011 roku.

Nowa lokalizacja salonu Swarovski, bardzo blisko ważnego ciągu komunikacyjnego –ruchome schody – oraz głównego wejścia do największego w Polsce centrum handlowego, znacznie poprawia jego ekspozycję. W najbliższym sąsiedztwie Swarovskiego znajdzie się m.in. nowopowstający salon biżuterii Apart. Dotychczasowy salon producenta kryształów znajdował się na pierwszej kondygnacji w głębi Arkadii.

Butik został wykonany zgodnie z dotychczasowym konceptem architektonicznym i dekoratorskim marki, Crystal Forest, który opiera się przede wszystkim na grze świateł. Koncept wykorzystuje m.in. szklane, lekkie gabloty z dużą ilością luster. Wizytówką salonu jest reprezentacyjny żyrandol wykonany z kryształów Swarovskiego.

– Przeprowadzka salonu Swarovski była dla nas sporym wyzwaniem, nie tylko projektowym i logistycznym, ale także czasowym. Na wszystkie prace mieliśmy nieco ponad 10 dni roboczych. Przy tej realizacji pomocne okazały się nasze wcześniejsze doświadczenie z marką m.in. z realizacji przy ulicy Floriańskiej w Krakowie i czeskiej Pradze – w centrum Nový Smíchov i na Prikope, prestiżowym high-street – podkreśla Anna Buczak, Senior Architect z ARS Retail+Shopfitting.

Obchodząca w tym roku dziesięciolecie otwarcia Arkadia jest największym centrum handlowym w Polsce, rocznie odwiedzanym przez ponad 21 mln klientów. Na 287 tys. mkw. znajduje się około 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów. W lutym br. Rozpoczęła się przebudowa centrum mająca na celu powiększenie i zmianę architektoniczną strefy restauracyjnej i stworzenie nowoczesnej strefy rekreacyjnej dla najmłodszych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY