REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Świątecznie nawet na placu budowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 gru 2014 09:39
Świątecznie nawet na placu budowy
Świątecznie nawet na placu budowy
Świątecznie nawet na placu budowy
Świątecznie nawet na placu budowy
Świątecznie nawet na placu budowy

Jedni rozświetlają budowy wielkimi napisami, inni bardziej tradycyjnie, na placu budowy stawiają przystrojoną choinkę. Strabag Real Estate na terenie powstającego biurowca Astoria zorganizował iluminację świątecznej choinki. Uroczystość odbyła się z udziałem okolicznych mieszkańców. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka funduszy przeznaczonych na wsparcie dzieci, podopiecznych Fundacji „Omnibus”.

REKLAMA

Na terenie powstającego biurowca Astoria u zbiegu ulic Przeskok i Zgoda, w centrum Warszawy, stanęła świąteczna choinka. Uroczystemu zapaleniu lampek na choince towarzyszyła część oficjalna, w trakcie której Erol Milo oraz Ewa Kowalska ze Strabag Real Estate przestawili plany dotyczące budowy budynku Astoria i podziękowali za przybycie zebranym gościom, w tym okolicznym mieszkańcom.

W trakcie uroczystości przeprowadzono także zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na wsparcie podopiecznych Fundacji „Omnibus” – utalentowanych dzieci z niezamożnych rodzin. Firma Strabag Real Estate zobowiązała się podwoić kwotę uzyskaną w trakcie zbiórki.

Budynek Astoria o powierzchni całkowitej 28 tys. mkw. powstanie w samym sercu stolicy, pomiędzy centrum biznesowym a Starym Miastem. Prace przy realizacji projektu, którego generalnym wykonawcą jest Strabag Sp. z o.o., już się rozpoczęły. Astoria oferować będzie blisko 17,6 tys. mkw. powierzchni biurowej i 1,4 tys. mkw. powierzchni handlowej. Warto podkreślić, że SRE realizuje inwestycję według zasad zrównoważonego rozwoju i zgodnie z wymogami certyfikacji LEED na poziomie Gold.

Pod koniec lat 80-tych Grupa Strabag, w ramach joint venture, zrealizowała projekt budowy kompleksu hotelowo-biurowego i centrum kongresowego LIM Center w Warszawie. Ta realizacja utorowała wówczas Grupie wejście na polski rynek budowlany. Dla SRE, Astroria jest pierwszym własnym projektem realizowanym w Polsce, a jednocześnie wizytówką firmy, która wchodzi na polski rynek deweloperów nieruchomości komercyjnych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY