REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Świąteczny design w... tropikach?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lis 2016 09:51
Świąteczny design w... tropikach?
fot. Marriott
Świąteczny design w... tropikach?
Świąteczny design w... tropikach?
Świąteczny design w... tropikach?

Hotele na Karaibach i w Meksyku chcą również wpisać się w... świąteczną atmosferę. Stąd niezwykłe pomysły na wystrój obiektów, gdzie śnieg jest nieznany.

REKLAMA

Na świąteczny styl stawiają hotele należące do sieci Ritz-Carlton i zlokalizowane na Arubie, Kajmanach, Puerto Rico, Brytyjskich Wyspach Dziewiczych czy w Meksyku.

Podstawą ma być specjalna oferta "festynowa". W hotelach oferowany będzie specjalny, świąteczny manicure i pedicure.  Tam, gdzie to możliwe, organizowane będą wieczory przy kominkach.

Hotel na Arubie planuje, oprócz różnych zabiegów relaksacyjnych, zorganizować specjalną zabawę dla dzieci. Chodzi o budowę... bałwana z piasku. Organizowane będą również konkursy na pieczenie ciastek dekoracyjnych.

W Cancun przygotowano z kolei sztuczny śnieg. Będzie on spadał z dziewiątego na czwarte piętro. Będą mogli go podziwiać goście znajdujący się w atrium obiektu. Dla klientów przygotowano również specjalną oprawę dźwiękową oraz wizyty Świętego Mikołaja. Dodatkowo zorganizowane będą konkursy i świąteczne zabawy.

Hotel na Kajmanach nastawia się na gości z USA. Dlatego motywem przewodnim uroczystości będzie... indyk. W trakcie świąt ustawiona zostanie specjalna kula noworoczna, z której 31 grudnia wystrzelą fajerwerki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY