REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Szczeciński outlet bliżej otwarcia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 cze 2017 13:07
Szczeciński outlet bliżej otwarcia
Outlet Park Szczecin

Po sukcesie kolejnych etapów szczecińskiego Outlet Park Szczecin, przyszła kolej na etap IV, którego budowa zakończy się jesienią tego roku. Na kilka miesięcy przed otwarciem projekt został wynajęty w 100 proc.

REKLAMA

- Duże zainteresowanie najemców Outlet Park Szczecin to zasługa zarówno rewelacyjnej lokalizacji z komfortowym dojazdem, ale też samego projektu: jego kompaktowości i komfortowych rozwiązań oraz niespotykanej różnorodności funkcji. Stworzyliśmy w jednym miejscu wyjątkowy mix oferty dla osób szukających najlepszych marek w atrakcyjnych cenach, sklepów regularnych oferujących najnowsze kolekcje oraz funkcji poza handlowych takich jak centrum medyczne, nowoczesne kino czy klub fitness. Myślę, że w dużej mierze sukces tego projektu wynika z faktu, że nie jest to typowy format outletowy, ale coś zdecydowanie więcej. Warto też zaznaczyć, że przedłużyliśmy wszystkie umowy w istniejącej części outletu i cały projekt jest wynajęty w 100 proc. - mówi Michał Banasik, Senior Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment SA.

Wkrótce w Outlet Park Szczecin znajdą się między innymi takie marki jak Guess (350 mkw.) i Pierre Cardin (92 Mkw.), Tru Trussardi (150m2), Solar (160m2), By o La La (55m2) oraz dwa wielkopowierzchniowe sklepy Onyx Fashion Gallery z (560m2) i PDM Outlet (350m2) oferujący odzież damską, męską i dziecięcą, a także obuwie i akcesoria najbardziej znanych, prestiżowych marek.

Outlet Park Szczecin to największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim. Zlokalizowane jest na szczecińskim Prawobrze

Koncepcja architektoniczna centrum została przygotowana przez VSF-creative sp. z o.o., natomiast projekt elewacji od koncepcji po projekt wykonawczego przygotowali OPEN Architekci Sp. z o.o. Projekt budowlany i wykonawczy został wykonany przez STUDIO A4 Spółka Projektowa z o.o., a projekt wnętrz od koncepcji po projekt wykonawczy powstał w Pracowni Projektowej S.M.art Magdalena Słoka-Opłotny, przy bezpośredniej współpracy zespołu architektów Echo Investment SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY