REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Szkło w aranżacji wnętrz biurowych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 wrz 2014 10:07
Szkło w aranżacji wnętrz biurowych
Szkło w aranżacji wnętrz biurowych
Szkło w aranżacji wnętrz biurowych

Jak sobie poradzić z trudnym zadaniem, którym jest stworzenie miejsca pracy funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego i przyjaznego dla klienta i pracownika? Rozwiązań architektonicznych jest mnóstwo. W kwestii aranżacji na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniło się bardzo wiele.

REKLAMA

Nowoczesne biura często korzystają z instalacji szklanych drzwi, zabudowy, czy też ścianek dźwiękoszczelnych. Pomieszczenie wygląda wtedy bardzo elegancko, jest w nim dużo światła, a także jest przestronnie pomimo wydzielonych gabinetów dla pracowników. Szklane ściany są zarówno funkcjonalne jak i bezpieczne.

- Szkło, z którego wykonywane są zabudowy jest hartowane, odporne na uszkodzenia, zarysowania i rozbicie, co w pełni przystosowuje je do spełniania swojej funkcji. Ścianki szklane mogą zostać wykonane w wersji podwójnie bezpiecznej — jeśli nawet dojdzie do niespodziewanego wypadku, kawałki szkła nie rozsypią się, ale pozostaną na folii znajdującej się pomiędzy dwiema taflami – uspokaja Joanna Grunwald, prezes firmy Glass House Sp. z o.o. Do tych wszystkich zalet należy dodać możliwość wyboru koloru i faktury szklanej zabudowy.

Szkło jest też wdzięcznym materiałem do zdobienia, a przystosowując je do charakteru miejsca, możemy całkowicie oddać pole wyobraźni, własnym gustom i preferencjom.  Szklane drzwi bądź ściany, które wybierzemy do aranżacji powierzchni biurowych wcale nie muszą być nudne, a tym bardziej nie jesteśmy zdani jedynie na wybór wzorów i deseni zamieszczonych w katalogach. 

Projektując biuro pamiętajmy o tym, że od niego również zależy nasz sukces – jest ono oknem na naszą firmę i miejscem, w którym nasi pracownicy spędzają sporą część swojego czasu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY