REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tajski nos do polskich hoteli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 maj 2017 11:15
Tajski nos do polskich hoteli
Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje
Tajski nos do polskich hoteli
Tajski nos do polskich hoteli
Tajski nos do polskich hoteli
Tajski nos do polskich hoteli
Tajski nos do polskich hoteli

Tajski fundusz inwestycyjny zakupił pakiet hoteli znajdujących się w Europie Centralnej. Oprócz budynków w Rumunii czy Czechach, właściciela zmieniło pięć hoteli w Polsce. Przedstawiamy te inwestycje.

REKLAMA

Andel’s by Vienna House Łódź

W 2009 r. z dawnej fabryki z roku 1878, opustoszałej przez wiele lat przędzalni ówczesnego przemysłowca Izraela Poznańskiego, powstał niepowtarzalny obiekt, będący udanym połączeniem historycznej architektury przemysłowej i współczesnego designu.

Andel’s by Vienna House Kraków

Nowoczesny, sześciokondygnacyjny budynek znajduje się w centrum Krakowa, tuż obok Dworca Głównego. Podobnie, jak w przypadku inwestycji w Łodzi, jego projekt wykonała pracownia Jestico + Whiles.

Hotel Vienna House Easy Chopin Cracow

Hotel Vienna House Easy Chopin Cracow jest zlokalizowany w biznesowo-handlowej części centrum Krakowa, naprzeciwko gmachu Opery Krakowskiej oraz w pobliżu hali sportowej Tauron Arena. W odległości krótkiego spaceru znajduje się Stare Miasto ze średniowiecznym rynkiem.

Angelo Hotel Katowice

Angelo Hotel Katowice to czterogwiazdkowy hotel konferencyjno-biznesowy położony w samym centrum stolicy Górnego Śląska, 500 m od Hali Widowiskowej Spodek i dworca PKP.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to 191 pokoi i apartamentów, centrum spa i wellness z basenami, restauracje, bary, kawiarnia, taras z widokiem na morze, pub z kręgielnią i dyskoteka, centrum konferencyjne z 6 salami dla 762 osób i 50 miejsc parkingowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY