REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tak będzie wyglądał Pasaż Gniezno

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 lut 2018 13:21
Tak będzie wyglądał Pasaż Gniezno
fot. mat. pras.

Postępuje budowa nowego obiektu handlowego w Gnieźnie. Na powierzchni blisko 2 tys. mkw. Pasażu Gniezno znajdzie miejsce m.in. pierwszy w mieście salon Smyk oraz jeden z pierwszych sklepów sieci Dealz w Polsce. Inwestor obiektu, N Group Development Sp. z o.o. planuje otwarcie obiektu już jesienią tego roku.

REKLAMA

Pasaż Gniezno zlokalizowany zostanie przy ul. Gdańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Gniezno oraz sklepu Castorama. To ważne punkty handlowe na mapie miasta, a nowy obiekt uzupełni ich ofertę o nowe sklepy, które staną się dodatkowym magnesem dla klientów. Tenant mix Pasażu Gniezno stworzą salony liderów rynku w swoich kategoriach, wśród nich m.in. sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci Smyk z salonem o powierzchni 500 mkw. Będzie to pierwszy sklep marki w Gnieźnie.

- Obecność naszego sklepu w Pasażu Gniezno to kolejny krok Grupy Smyk, który zbliża nas do klientów w mniejszych miastach i jest elementem szerszej strategii rozwoju Firmy. Mieszkańcy Gniezna już wkrótce będą mogli cieszyć się z szerokiej oferty dostępnej dla naszych klientów – mówi Marek Janeczko, Członek Zarządu Grupy Smyk.

Pasaż Gniezno to najnowsza inwestycja spółki N Group Development Sp. z o.o. Oferuje blisko 2 tys. mkw. powierzchni handlowej mieszczącej się w centrum Gniezna. Otwarcie Pasażu Gniezno planowane jest w III kwartale 2018 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada Blue Ocean Investment Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY