REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tak Tremend zmienia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 paź 2016 10:25
Tak Tremend zmienia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk
fot. materiały prasowe
Tak Tremend zmienia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk
Tak Tremend zmienia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk

Nowe butiki i lokale usługowe, a także komfortowa strefa restauracyjna - taka jest nowa część Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Tremend, a jego głównym wykonawcą firma IDS-BUD.

REKLAMA

Dzięki kilkuetapowej rozbudowie, która trwa od sierpnia 2015 roku, w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk powstało kilkadziesiąt nowych lokali handlowych i usługowych. W trakcie rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk znacznie powiększono strefę restauracyjną i kawiarnianą. W rozbudowanej strefie restauracyjnej znajdą się ładowarki do telefonów komórkowych i tabletów oraz nowość, jaką będzie multimedialny stół z dotykowym ekranem i dostępem do internetu. Klienci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, będą mogli skorzystać z miniczytelni z bogatym wyborem popularnych książek i prasy.

- W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk zaszło wiele zmian. Podsumowuje je nowe hasło „Dobrze, że jesteś”. Zgodnie z nim dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci dobrze się u nas czuli i chętnie do nas wracali. Dlatego znajdą u nas znane marki, przestrzeń do odpoczynku i nowoczesne technologie - mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk pojawiło się wiele nowości dla klientów. W trakcie prac budowlanych na jego terenie powstały udogodnienia dla rodziców, m.in. pokój rodzica i dziecka, a na parkingu pojawiły się powiększone, komfortowe miejsca dla kobiet w ciąży oraz rodzin z dziećmi. Z kolei na zewnątrz galerii handlowej inwestor zamontował wiaty dla rowerów oraz wygodne ławki do odpoczynku.

Zakończenie rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk Immochan planuje w kwietniu 2017 roku. Prace prowadzone w ostatniej fazie rozbudowy, która rozpocznie się już 24 października, obejmą strefę wejścia od strony osiedla przy ulicy Szczęśliwej. Powstanie między innymi bezpłatny plac zabaw dla dzieci, strefa wypoczynku, biblioteczka na książki oraz biuro coworkingowe. Po zakończeniu rozbudowy klienci Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będą mogli korzystać z bezpłatnego szybkiego WiFi w dowolnym miejscu obiektu. Finalnie całkowita powierzchnia GLA Centrum Handlowego Auchan Gdańsk zwiększy się o około 5300 mkw., a liczba lokali dostępnych w obiekcie wzrośnie do ponad 70.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY