REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tak Tremend zmieniło Auchan Gdańsk

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 kwi 2017 10:22
Tak Tremend zmieniło Auchan Gdańsk
Nowa strefa restauracyjna CH Auchan Gdansk fot. mat. prasowe
Tak Tremend zmieniło Auchan Gdańsk
Tak Tremend zmieniło Auchan Gdańsk

Po zakończonej rozbudowie i modernizacji według projektu Tremend nastąpiło uroczyste otwarcie centrum handlowego Auchan Gdańsk. Dzięki przeprowadzonym pracom obiekt zwiększył powierzchnię handlową GLA o około 5,3 tys. mkw., a liczba lokali wzrosła do ponad 70. Do dyspozycji klientów są również m.in. strefy wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, biblioteczka oraz przestrzeń do pracy wspólnej.

REKLAMA

Auchan Gdańsk jest pierwszym obiektem Immochan wyróżnionym znakiem jakości O!Shopping. Oznaczenie przyznawane jest obiektom, które wprowadzą zmiany w takich obszarach jak oferta handlowa, udogodnienia dla klientów, nowe technologie i animacje. Dzięki przeprowadzonej rozbudowie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wprowadziło zmiany we wszystkich wymienionych obszarach.

W obiekcie znajduje się również wygodna strefa restauracyjna, w której można nie tylko zjeść posiłek, lecz również korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni. Osoby, które poszukują komfortowego miejsca do pracy, mogą skorzystać z bezpłatnej przestrzeni przeznaczonej do pracy wspólnej.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Powiększone centrum Auchan Gdańsk zapewnia liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Są wśród nich pokój rodzica i dziecka oraz bezpłatny wewnętrzny plac zabaw dla dzieci, wyposażony w stół multimedialny. Z myślą o rodzinach z dziećmi Auchan Gdańsk organizuje cykliczne animacje, warsztaty kreatywne, spotkania edukacyjne oraz teatrzyki. Również na parkingu wyznaczono 16 powiększonych miejsc dla rodzin z dziećmi i 8 kobiet w ciąży. Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży w kolejnych miesiącach Auchan Gdańsk zagospodaruje przestrzeń od strony przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Powstanie tam m.in. tor typu Pumptrack, przeznaczony do jazdy na rowerach, rolkach i deskorolkach.

Zmiany w otoczeniu

Prace związane z rozbudową Auchan Gdańsk objęły również przestrzeń wokół centrum. Powiększono parking, na którym obecnie znajduje się 2300 miejsc parkingowych, w tym 10 dla osób niepełnosprawnych. Przed parkingiem ustawiono również wiatę rowerową. Na parkingu dostępne są również ładowarki samochodów elektrycznych.

Nowa identyfikacja wizualna

W trakcie rozbudowy Auchan Gdańsk zmieniło również swoją identyfikację wizualną. Nowe logo nawiązuje do otrzymanego przez obiekt znaku jakości O!Shopping. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu pojawiły się nowe tabliczki kierunkowe i oznaczenia, które nawiązują do nowego logo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY