REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tak zmienia się Zielone Wzgórze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lip 2017 11:24
Tak zmienia się Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze

Trwa wielka przemiana białostockiego centrum handlowego Zielone Wzgórze. Należący do Carrefour Polska obiekt nie tylko zmieni swój wizerunek, ale również powiększy powierzchnię.

REKLAMA

Galeria Zielone Wzgórze zmienia się dla swoich klientów. Pracom modernizacyjnym, w wyniku których obiekt zyska prawie 2,5 tysiąca mkw. oraz odnowioną fasadę i pasaże, towarzyszy proces rekomercjalizacji. W jego wyniku galeria pozyskała nowe, ciekawe marki.

Obecnie trwają tam prace związane z rozbudową obiektu od strony ulicy Wrocławskiej. W efekcie powierzchnia galerii wzrośnie do ponad 20 000 mkw. W planach jest również odświeżenie pasaży, w tym wymiana posadzki oraz przebudowa fasady całego obiektu. Zakończenie wszelkich prac zaplanowane jest na grudzień 2017 roku. 

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Zielone Wzgórze, podpisał umowy także z sześcioma innymi markami, które wkrótce dołączą do grona najemców obiektu. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty salonu Home&You. Na powierzchni ponad 220 mkw. będzie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji. Do grona najemców dołączy również marka Szachownica, oferująca modną odzież damską, męską i dziecięcą. Salon zajmie lokal o powierzchni ponad 300 mkw. Klienci będą mogli także skorzystać z usług fotograficznych salonu Profilab Express o powierzchni 50 mkw.

Z kolei w ostatnim kwartale 2017 roku ofertę Galerii Zielone Wzgórze wzbogacą nowoczesny klub fitness o powierzchni ponad 1700 mkw. oraz centrum zabaw dla dzieci o powierzchni ponad 600 mkw.

Za projektem inwestycji stoi Studio Quadra.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY