REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ten hotel zaprojektował Philippe Starck, apartament - Lenny Kravitz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 gru 2016 09:00
Ten hotel zaprojektował Philippe Starck, apartament - Lenny Kravitz
fot. Marriott

Philippe Starck oraz pracownia Gensler prezentują swój najnowszy projekt architektoniczny, To W Hotel w Las Vegas. Budynek ma stać się częścią nocnego życia legendarnej lokalizacji. Jak to osiągnie?

REKLAMA

Hotel zlokalizowany jest w wieżowcu SLS Las Vegas. Składa się łącznie z 289 pokoi. 

Znacznie ważniejszy od suchych liczb jest pomysł architektów i designerów. Hotel ma bowiem zapewniać przygodę w stylu... Miasta Grzechu.

Za zewnętrzną fasadę obiektu odpowiada pracownia Gensler przy współpracy z AvroKO Hospitality Group. Przyziemie hotelu przypomina kasyno. Miejsca do siedzenia wyglądają jak krzesła do pokera, a bar wygląda jak typowe miejsce w świątyni hazardu. Za plecami pracowników goście mogą podziwiać unikalne neony.

Same pokoje zostały stworzone przez Philippe'a Starcka oraz Gensler. Każdy z nich wyróżnia się innym przedstawieniem Los Angeles. Co ciekawe, największy apartament zaprojektował sam Lenny Kravitz.

Designerska jest również przestrzeń konferencyjna. To łącznie kilkanaście tysięcy mkw. dostosowanych do różnych potrzeb.

Dzięki czemu hotel ma zapewniać niespodziewaną przygodę? Różnorodnością kolorów oraz przepełnieniem niezwykłych dzieł sztuki nawet w takich miejscach, jak siłownia. Imponująco wyglądają także restauracje. W barach będą organizowane koncerty, a w lobby hotelu grać na żywo mają lokalne grupy muzyczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY