REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Times II z zabytkowym charakterem według koncepcji APA Hubka

  • Autor: Property Design
  • 08 sty 2014 12:38
Times II z zabytkowym charakterem według koncepcji APA Hubka

Biurowiec Times II we Wrocławiu zostanie wkomponowany w istniejącą, historyczną zabudowę w taki sposób, by elewacja wpisała się w zabytkowy charakter Starego Miasta. Projekt wykonała pracownia APA Hubka. Inwestor to UBM Polska.

REKLAMA

W ramach projektu, pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską, powstaną dwa budynki z wielopiętrowym podziemnym parkingiem publicznym. - Realizacja projektu rozpocznie się na przełomie 2013 i 2014 roku i będzie trwać ok. 20 miesięcy. Znaleziona na jej miejscu historyczna architektura, sięgająca częściowo XII wieku, zostanie zabezpieczona pod nadzorem konserwatora zabytków.

APA Hubka powstała w 1995 roku założona przez architektów o wieloletnim doświadczeniu zawodowym potwierdzonym realizacjami w kraju i zagranicą. Specjalizuje się m.in. w budowinictwie użyteczności publicznej w postaci: budynków biurowych i usługowych (m.in. budynek biurowy dla P.P.F. HASCO-LEK, budynek biurowo–usługowy Grunwaldzki Center dla Skanska Property Poland, budynek biurowo-usługowo-apartamentowy dla NCC Dominikańska Sp. z o.o.), hoteli (m.in. Hotel Puro Wrocław, Haston City Hotel Wrocław), budynków szkolnictwa (m.in. Ośrodek Badawczo – Naukowy Dolnośląskiej Farmacji), klinik zdrowia i innych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY