REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

To Agromex Development 3 zrealizuje projekt Kasztelania City Center

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 kwi 2015 11:53
To Agromex Development 3 zrealizuje projekt Kasztelania City Center
fot. Kasztelnia City Center

Kasztelania City Center przy zbiegu ulic Szpitalnej, Topolowej i Cichej w Chrzanowie ma nowego inwestora. Przedsięwzięcie zrealizuje firma Agromex Development 3, która jest na etapie finalizowania rozmów z generalnym wykonawcą. Prace ruszą w czerwcu br.

REKLAMA

Kasztelania City Center miało zostać wybudowane przez Invest Media II. Na początku kwietnia Agromex Development 3 nabył 100 proc. udziałów w spółce celowej Invest Media II od syndyka masy upadłościowej Domex Sp. z o.o.

Inwestor jest na etapie finalizowania rozmów z generalnym wykonawcą. Kasztelania City Centre będzie dysponowała 14 tys. mkw. powierzchni najmu oraz parkingiem na ok. 400 miejsc. Projekt przewiduje budowę ponad 50 lokali handlowych.

- Kasztelania to projekt, który będzie oddziaływał na region zamieszkały przez ponad 150 tys. mieszkańców, a największe miasta w tym regionie to Chrzanów, Trzebinia i Libiąż. Koncepcja zakłada realizację galerii handlowej z najbogatszą ofertę modową, która z pewnością spełni oczekiwania miasta i regionu - mówi Bogdan Kaźmierczak, prezes zarządu Agromex Development 3.

Agromex Development 3 jest częścią grupy posiadającej doświadczenie w realizacji obiektów handlowych, a ich ostatnia inwestycja to Galeria Leszno w Lesznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY