REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

To będzie najwyższy biurowiec we Wrocławiu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 gru 2016 13:46
To będzie najwyższy biurowiec we Wrocławiu
fot. i2 Development

Nowa inwestycja i2 Development, licząca 14 pięter będzie najwyższym budynkiem biurowym we Wrocławiu o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. Za projekt odpowiada biuro Chamielec Architekci.

REKLAMA

Biurowiec zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia przy jednym z najważniejszych wrocławskich ciągów komunikacyjnych, przy ulicy Powstańców Śląskich, w sąsiedztwie apartamentowca Sky Tower.  Zakończenie budowy i oddanie biurowca do użytku planowane jest na I kwartał 2019 r.

Powierzchnia biurowa na każdej kondygnacji będzie wynosiła od 600 do 700 mkw. i zostanie wybudowana jako open space w celu możliwości dowolnego aranżowania, zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Szklana elewacja z zaokrąglonymi narożnikami doda lekkości strzelistej bryle budynku i doskonale doświetli powierzchnie najmu okalające centralnie zaprojektowany trzon komunikacyjny i sanitarny. Z wyższych pięter rozciągać się będzie  widok na miasto, a z najwyższych nawet na pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy. W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajdzie się całodobowa recepcja, a jej pracownicy przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY