REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2014 09:53
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa
fot. Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Echo Investment
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa
To już pewne. Galeria Sudecka będzie większa

Firma Echo Investment zakupiła od miasta teren inwestycyjny w sąsiedztwie Galerii Sudeckiej. Galeria powstaje w dzielnicy Zabobrze w Jeleniej Górze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo.

REKLAMA

Spółka Echo Investment na działce o pow. ponad 51 000 mkw., zrealizuje I etap retail parku z marketem Leroy Merlin i parkingiem na blisko 500 miejsc. Podpisanie dokumentów między spółką a prezydentem Jeleniej Góry odbyło się 11 września br. w Urzędzie Miasta.

- Bardzo się cieszę, że spółka Echo Investment sprawnie i konsekwentnie realizuje poszczególne etapy budowy Galerii Sudeckiej. Obiekt powstający na Zabobrzu to ważny element rozwoju inwestycyjnego Jeleniej Góry, który zakłada realizację nowoczesnych obiektów komercyjnych i tworzenie nowych miejsc pracy. Warto przypomnieć, że Galeria Sudecka zapewni jeleniogórzanom tak bardzo wyczekiwany, nowoczesny multipleks kinowy - mówi Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry.

- Nabycie tego terenu to niezwykle ważny krok w harmonogramie realizacji Galerii Sudeckiej, który  zakłada w pierwszej kolejności otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego z ofertą 100 sklepów i punktów usługowych, pierwszego w mieście multipleksu kinowego sieci Helios oraz największego klubu fitness Fabryka Formy. Kolejnym etapem będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie m.in. market sieci Leroy Merlin o powierzchni całkowitej 15 000 mkw. To wszystko sprawia, że nasza inwestycja będzie bezkonkurencyjna w skali regionu - mówi Michał Zapała, pełnomocnik spółki Echo Investment.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 50 000 mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz pierwszy w mieście multipleks kinowy. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie dwufazowa  budowa retail parku, w ramach którego powstanie m.in. market budowlany Leroy Merlin o powierzchni całkowitej 15 000 mkw.  Do dyspozycji klientów Galerii Sudeckiej zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY