REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

To najnowocześniejsza Castorama w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lip 2016 12:26
To najnowocześniejsza Castorama w Polsce
Castorama w Radomiu, fot. materiały prasowe
To najnowocześniejsza Castorama w Polsce
To najnowocześniejsza Castorama w Polsce
To najnowocześniejsza Castorama w Polsce

W Radomiu ruszyła Castorama, w której wdrożono wiele nowych rozwiązań. To duży, przestronny, jasny sklep z dobrze wyeksponowaną ofertą oraz przejrzystym oznakowaniem poszczególnych sektorów i produktów. Nowy sklep wyróżnia się też powierzchnią – 14 tys. metrów kwadratowych, z czego aż 10 tys. stanowi przestrzeń handlowa.

REKLAMA

Castorama w Radomiu została oficjalnie otwarta. W sklepie wdrożono wiele nowych rozwiązań, będących efektem dziewiętnastoletniego doświadczenia firmy na rynku polskim, jak również zaczerpniętych z innych sklepów Grupy Kingfisher, do której należy spółka Castorama Polska.  

Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez Grupę Kingfisher na wszystkich europejskich rynkach, na których działają jej sklepy, niezależnie od kraju jest więcej podobieństw niż różnic w potrzebach i oczekiwaniach osób, dzięki temu międzynarodowemu partnerstwu, spółka wypracowała rozwiązania, które zostaną przetestowane w trzech sklepach Castorama: we Francji, Rosji, w Polsce oraz w sklepie B&Q w Wielkiej Brytanii.

Innowacje  zastosowane w nowych obiektach mają w jeszcze większym stopniu inspirować klientów do ulepszania wnętrz czy ogrodów, doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań, jak i zapewnić wygodny dostęp do oferty odpowiadającej ich potrzebom. Sklepy stworzone według testowanej koncepcji mają również zagwarantować wsparcie posprzedażowe i szereg usług dopasowanych do oferty produktowej.

Ścisła współpraca w ramach dedykowanego projektu w Grupie Kingfisher, mającego wpracować nowe rozwiązania, zaowocowała w naszym kraju po raz pierwszy w Radomiu. Otwarcie obiektu poprzedziły także badania lokalnego rynku, podczas których firma analizowała m.in. opinie przyszłych klientów nt. założeń nowej koncepcji sklepu oraz ich planów związanych z ulepszaniem wnętrz. Majac na uwadze preferencje mieszkańców Radomia Castorama stworzyła duży, przestronny, jasny sklep z dobrze wyeksponowaną ofertą oraz przejrzystym oznakowaniem poszczególnych sektorów i produktów.

Nowy sklep wyróżnia się przede wszystkim powierzchnią – 14 tys. metrów kwadratowych, z czego aż 10 tys. stanowi przestrzeń handlowa. Klienci znajdą tu około 40 000 produktów dostępnych od ręki. W radomskiej Castoramie stworzono m.in. strefy inspiracji, w których mogą oni zobaczyć wnętrza kuchni i łazienek itd. Wszystkie strefy zostały zaaranżowane w całości w oparciu o produkty dostępne na bieżąco w ofercie sklepu. Jedną z wielu nowości jest interaktywne, samodzielne stanowisko do projektowania m.in. kuchni i łazienek.

W Castoramie w Radomiu pojawiły się też nowe usługi, m.in. znacznie ułatwiające dostęp do oferty sklepu. Jedną z nich będzie Click & Collect (zamów i odbierz), czyli możliwość zamówienia produktów przez stronę internetową i ich szybki odbiór w sklepie. Na zdalny dostęp do asortymentu pozwalają także zakupy na telefon i aplikacja mobilna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY