REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

TOP: Obudź się pośród aromatycznego zapachu kawy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 wrz 2017 14:38
TOP: Obudź się pośród aromatycznego zapachu kawy
fot. pixabay.com

29 września przypada Światowy Dzień Kawy. W tym dniu królować będzie mała czarna, cappuccino, americana czy latte. A, gdzie najlepiej spędzić ten dzień?... na plantacji kawy!

REKLAMA

Kawa jest jednym z najczęściej spożywanych napojów na świecie – codziennie wypijanych jest około 2,225 mld filiżanek tego napoju. Świętując trzeci Światowy Dzień Kawy, możesz skorzystać z propozycji hotels.com. Eksperci podpowiadają, gdzie najlepiej niespiesznie napić się małej czarnej w otoczeniu przepięknej scenerii wybranych plantacji kawy.

Gibb's Farm, Karatu, Tanzania

Zaciszne, ustronne i przyjazne miejsce pomiędzy Parkiem Narodowym Jeziora Manyara a kraterem Ngorongoro. W czasie pobytu odwiedzisz plantację kawy i malownicze gospodarstwo mleczne, gdzie
w ramach zdobywania nowych doświadczeń pomożesz w codziennej pracy gospodarstwa i dowiesz się, jak wygląda prowadzenie prawdziwej farmy!

Ceny noclegów na Gibb’s Farm zaczynają się od 2400 zł pokój za noc.

Plantacja kawy i zajazd Finca Rosa Blanca, Heredia, Kostaryka

W czasie pobytu na plantacji Finca będziesz miał możliwość cieszenia się czasem spędzonym na świeżym powietrzu i zakosztowania lokalnej kultury na wszystkie sposoby, w tym wartkiego nurtu rzek płynących w „kawowych“ wyżynach Kostaryki. Jeden z najstarszych regionów Kostaryki zachwyca bogactwem gatunków kawy, kultury, sztuki i rzemiosła, a także tradycyjnymi, otwartymi targowiskami.

Ceny noclegów na plantacji Finca Rosa Blanca zaczynają się od 1085 zł pokój za noc.

Kurort Filadelfia Coffee Resort & Tours, Gwatemala

Kurort Filadelfia Coffee Resort to zabytkowa plantacja kawy, która łączy rustykalną elegancję z cenionym przez turystów komfortem, a ponadto oferuje szeroką gamę wycieczek i aktywności.

Ceny noclegów w kurorcie Filadelfia Coffee Resort & Tours zaczynają się od 464 zł pokój za noc.

Hotel Finca Lerida, Chiriqui, Panama

Położony na malowniczej plantacji kawy hotel Finca Lerida to miejsce o unikalnym charakterze. Podczas pobytu zachwycisz się widokiem z okien Twojego luksusowego pokoju – zobaczysz okalające obiekt ogrody, lasy deszczowe i góry.

Ceny noclegów w hotelu Finca Lerida zaczynają się od 369 zł pokój za noc.

Arusha Coffee Lodge, Arusza, Tanzania

Arusha Lodge znajduje się w samym sercu przepięknej, naturalnej scenerii, w pobliżu miasta Arusza. Obiekt powstał na szeroko rozpościerających się terenach największej plantacji kawy w Tanzanii. W trakcie pobytu w tym malowniczym miejscu spędzisz czas w najbardziej luksusowych warunkach, jakie możesz sobie wymarzyć.

Ceny noclegów w hotelu Arusha Coffee Lodge zaczynają się od 1983 zł pokój za noc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY