REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Trwa budowa biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 05 lut 2015 09:31
Trwa budowa biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu
Nowoczesny biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu, fot. UM Bydgoszcz

Na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo–Technologicznego trwa budowa nowoczesnego biurowca. Wykonawcą prac jest firma Molewski.

REKLAMA

Budynek IDEA Przestrzeń Biznesu realizowany przez Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny to innowacyjny i funkcjonalny biurowiec liczący 6 kondygnacji i ponad 7 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Dla najemców przygotowanych będzie ponad 4 tys. mkw. powierzchni biurowych wraz z odpowiednią infrastrukturą użytkową oraz wielostanowiskowym garażem podziemnym i naziemnym. W biurowcu przewiduje się powstanie sal konferencyjnych, bistro gastronomicznego, a także lobby recepcyjnego o bardzo wysokim standardzie, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Obecnie trwają prace związane z budową parkingu podziemnego i naziemnego. Trwają również zaawansowane prace dotyczące budowy fundamentów obiektu. Aktualnie przygotowywane są izolacje przeciwwilgociowe ścian i fundamentów biurowca. Ponadto wykonywane są sieci kanalizacji deszczowej zarówno na parkingach i drogach przynależących do budynku, a także przyłącza do sieci kanalizacyjnej, sanitarnej i deszczowej. Na finiszu znajdują się również roboty związane z budową zjazdu na posesję biurowca - podaje bydgoski magistrat.

Budynek zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2015 roku. Wykonawcą została firma Molewski, która złożyła najkorzystniejsza ofertę w postępowaniu przetargowym. Inwestycja jest warta 24 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY