REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Trwa budowa II etapu West House 1B

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 lip 2014 10:33
Trwa budowa II etapu West House 1B
fot. West House 1B, Archicom
Trwa budowa II etapu West House 1B
Trwa budowa II etapu West House 1B
Trwa budowa II etapu West House 1B
Trwa budowa II etapu West House 1B

West House 1B to nowoczesny biurowiec w ramach największego wrocławskiego kompleksu biznesowego West Forum. Obecnie trwa realizacja II etapu. Firma OBSS po raz kolejny wynajmie tam biuro.

REKLAMA

Z końcem 2013 roku Objectivity Bespoke Software Specialists (OBSS) wybrał budynek West House 1B na swoją nową siedzibę we Wrocławiu. Na początku bieżącego roku firma dobrała dodatkową powierzchnię 2 000 m kw., w realizowanym II etapie budowy biurowca, tym samym zwiększając swoje zasoby do 4 000 m kw.

- Przestrzenie są urządzone dokładnie tak, jak tego potrzebujemy, mamy sporo miejsc parkingowych zarówno dla samochodów, jak i dla rowerów, pracujemy w budynku ekologicznym i bezpiecznym, czyli nowoczesnym i przyjaznym – mówi Marta Kacprzak, Head of Communication & Marketing OBSS.

- Cieszy nas, że nowoczesny i ekologiczny obiekt w pełni trafił w potrzeby OBSS. Mamy nadzieję, że na nowej powierzchni firma będzie mogła jeszcze dynamiczniej rozwijać swój biznes. Dla Archicomu to potwierdzenie, że standardy kompleksu West Forum są kompatybilne z oczekiwaniami współczesnego rynku biurowego – mówi Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Grupy Archicom.

Obecnie trwa realizacja II etapu West House 1B, obejmująca bliźniaczy budynek o powierzchni 6 000 m kw. Zgodnie z planem będzie on gotowy do użytku pod koniec III kwartału 2014 roku. Do wynajęcia pozostało 3 000 m kw. w realizowanym w II etapie budynku. Przyszły najemca może mieć do dyspozycji od jednej do trzech kondygnacji.

- Powierzchnię wynajętą przez każdego z naszych klientów projektujemy z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb, charakteru i stylu pracy oraz struktury osobowej. Pokoje są adresowane pod określone zespoły czy działy, czy wręcz pod konkretne osoby. W budynku znalazły się zarówno piętra o charakterze open space, jak i piętra z podziałem na mniejsze pomieszczenia biurowe – opowiada Kazimierz Śródka, projektant biurowca, architekt wiodący Studia Archicom.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY