REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tulipan House oficjalnie ekologiczny

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 wrz 2014 11:36
Tulipan House oficjalnie ekologiczny
fot. Budynek biurowy Tulipan House na warszawskim Mokotowie
Tulipan House oficjalnie ekologiczny
Tulipan House oficjalnie ekologiczny
Tulipan House oficjalnie ekologiczny
Tulipan House oficjalnie ekologiczny

Tulipan House to budynek biurowy zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Biurowiec uzyskał certyfikat BREEAM In-Use, który jest potwierdzeniem na zastosowanie przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań.

REKLAMA

Budynek biurowy Tulipan House na warszawskim Mokotowie należy do niemieckiego inwestora Commerz Real. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą (Very Good) w kategorii Asset Rating (budynek) oraz oceną doskonałą (Excellent) w kategorii Building Management (jakość zarządzania).

Zespół zarządzania nieruchomościami Savills zarządza budynkiem Tulipan House od 2 lat. Savills jest także agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem biurowca.

- Cieszymy się, że nasz budynek Tulipan House otrzymał tak wysokie oceny w obu kategoriach i mamy nadzieję, że ten certyfikat będzie dodatkową zachętą dla potencjalnych najemców. Co więcej, przygotowaliśmy showroom oraz planujemy odświeżenie wizerunku budynku i remont loby recepcyjnego, które dodatkowo podniosą komfort i reprezentacyjność strefy dla oczekujących gości. Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów, w tym wizualizacje zmian - mówi Nadine Gilbert z Commerz Real.

- BREEAM In-Use to najczęściej stosowany system oceny jakości istniejących budynków w Europie. Dzięki tej certyfikacji możemy zapewnić najemców, że Tulipan House jest dobrze wyposażony, ma niskie zużycie energii i optymalną wydajność istniejących systemów zarządzania - mówi Milena Sikora, starszy zarządca nieruchomości w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY