REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Uczyć się od miasta - każdy może kształtować przestrzeń miejską

  • Autor: arch.pw.edu.pl
  • 13 paź 2015 11:39
Uczyć się od miasta - każdy może kształtować przestrzeń miejską
fot. Fotolia

W ramach obchodów 100-lecia Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej odbędzie się cykl warsztatów „Uczyć się od miasta”. Ich uczestnicy wcielą się w rolę architektów i zmierzą z wyzwaniem, jakim jest kształtowanie miasta na wszystkich jego poziomach – począwszy od mieszkania, poprzez budynek i jego okolice, aż po Warszawę w całej jej złożoności.

REKLAMA

Studenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zapraszają wszystkie osoby (nie będące architektami/studentami architektury) zainteresowane tematyką miejską na cykl warsztatów „Uczyć się od miasta”.

Ich uczestnicy wcielą się w rolę architektów i zmierzą z wyzwaniem, jakim jest kształtowanie miasta na wszystkich jego poziomach – począwszy od mieszkania, poprzez budynek i jego okolice, aż po Warszawę w całej jej złożoności. Cały cykl warsztatów zostanie zakończony utworzeniem Manifestu Warszawiaka, na który złożą się „postulaty projektowe” wypracowane podczas poszczególnych spotkań.

Pierwsze warsztaty poświęcone będą podstawowej części składowej miasta - mieszkaniu, drugie - budynkowi, trzecie - okolicy, a czwarte, ostatnie - miastu jako całości i będą podsumowaniem całego cyklu. Możliwe jest uczestnictwo w wybranych warsztatach.

Aby zgłosić się na warsztaty, wystarczy wysłać maila na adres: inicjatywa.teraz@gmail.com i napisać w dwóch, trzech zdaniach informacje o sobie, w których konkretnie warsztatach chce się wziąć udział, a także co chciałoby się zmienić w swoim mieszkaniu/budynku/okolicy/Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY