REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ulotne butiki znów w Manufakturze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 wrz 2014 12:59
Ulotne butiki znów w Manufakturze
Hector & Karger, pop-up store w Manufakturze

Pop-up stores, czyli ulotne butiki, po raz kolejny pojawią się w Manufakturze. Tym razem zostaną zaaranżowane dwie przestrzenie, które wyeksponują ubrania sygnowane marką Hector & Karger oraz kolekcje finalistów programu „Project Runway” – Jakuba „Jacoba” Bartnika, Macieja Sieradzky’ego oraz Liliany Prymy. Projektanci zaprezentują swoje kolekcje również na wybiegu, w ramach 9. edycji Manufaktura Fashion Week.

REKLAMA

Pop-up stores to już tradycja jesiennego Manufaktura Fashion Week. Podczas tegorocznej, 9. edycji, powstaną dwa ulotne butiki. Pierwszy stanie na piętrze, na balkonie nad głównym wejściem do galerii handlowej Manufaktury. Znajdą się w nim propozycje marki Hector & Karger. Poznański duet jest ceniony w branży za kobiece projekty urozmaicone nietuzinkowymi detalami, takimi jak geometryczne cięcia czy ozdobami z suwaków. Goście Manufaktury będą mieli również szansę na wzbogacenie swojej garderoby o oryginalne ubrania i dodatki zaprojektowane przez finalistów „Project Runway”. Ażurowa konstrukcja znajdująca się na piętrze galerii handlowej w pobliżu sklepu Carry, obecnie służąca za strefę relaksu, zamieni się w stylową przestrzeń, w której będą dostępne prace Jakuba „Jacoba” Bartnika, Macieja Sieradzky’ego oraz Liliany Prymy.

Zakupy w ulotnych butikach będzie można robić od piątku, 3 października, do niedzieli, 5 października. 9. edycja Manufaktura Fashion Week to trzy dni, w czasie których odbędzie się ponad 60 pokazów kolekcji brandów znajdujących się na terenie kompleksu, prezentacja linii młodych projektantów – poznańskiego duetu Hector & Karger oraz finalistów programu „Project Runway” Jakuba „Jacoba” Bartnika, Macieja Sieradzky’ego i Liliany Prymy. Dla gości Manufaktury przygotowano również nocne zakupy, a także strefę konsultacji, liczne warsztaty i wykłady na temat kreowania własnego stylu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY